Petra Detersová Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Petra Detersová

Najčítanejšie články autora

Uznávanie dokladov o vzdelaní zo zahraničia

Uznávanie dokladov o vzdelaní zo zahraničia

Strávili ste časť alebo celé štúdium v zahraničí alebo sa chcete zamestnať…

Celý článok

Články tohto autora

Ministerstva školstva a práce slibuju Záruky pre mladých Vydáno:27.5. 2014 3:34

Ministerstva školstva a práce slibuju Záruky pre mladých

Dušan Čaplovič a Ján Richter, ministri školstva, vedy, výskumu a športu a práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenska, podpísali memorandum o spolupráci pri zabezpečovaní systémových zmien v príprave ľudských zdrojov pre trh práce.

U – Multirank podrobne porovná 850 vysokých škôl Vydáno:17.5. 2014 1:03

U – Multirank podrobne porovná 850 vysokých škôl

Európska komisia podporila vznik nového projektu hodnotenia univerzít celého sveta. Vďaka tomu, že sa zameriava na celé spektrum potrieb a kritérií a zahŕňa spätné väzby od desiatok tisíc študentov, má tento nový ranking šancu stať sa ideálnym prostriedkom pri výbere vysokej školy.

Súťaž pre študentov žurnalistiky Vydáno:30.4. 2014 2:44

Súťaž pre študentov žurnalistiky

Študenti žurnalistiky sa tento víkend už 19. krát zúčastnili novinárskej súťaže Štúrovo pero. Dozvedeli sa výsledky v kategórii žurnalistický príspevok i školský časopis.

Európska únia hľadá tlmočníkov Vydáno:21.4. 2014 10:36

Európska únia hľadá tlmočníkov

V spolupráci s Európskou komisiou a Európskym parlamentom pripravuje Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave postgraduálny Európsky kurz konferenčného tlmočenia (EKKT). Tento rok sú žiadaní dvojjazyčne zameraní študenti s kombináciou anglický-francúzsky a anglický-španielsky jazyk.

Národné porovnávacie skúšky Vydáno:17.4. 2014 12:02

Národné porovnávacie skúšky

Pravdepodobne ste o nich už počuli. Tento projekt českej spoločnosti SCIO sa totiž rýchlo rozšíril aj na Slovensku. Stále viac fakúlt prijíma uchádzačov práve na základe testov NPS. Ktoré fakulty to sú, ako skúšky prebiehajú, ako sa vyhodnocujú, aké druhy testov obsahujú, ako sa na ne pripraviť?

Štipendium pre absolventov prestížnych univerzít Vydáno:10.4. 2014 10:17

Štipendium pre absolventov prestížnych univerzít

Ministerstvo školstva chce prilákať absolventov prestížnych svetových univerzít na pracovné pozície vo verejnej správe. Vybraných uchádzačov podporí štipendiom, ktorí sa za to zaviažu, že vo verejnej správe odpracujú aspoň tri roky. Tento návrh podalo Ministerstvo školstva, vláda o ňom má čoskoro rokovať.

« Prechádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci » Aktuálna stránka: 1 Článkov celkom: 28

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019