Eva Mošpanová Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Eva Mošpanová

Najčítanejšie články autora

Kde hľadať zdroje pre bakalársku a diplomovú prácu

Kde hľadať zdroje pre bakalársku a diplomovú prácu

Pre napísanie dobrej diplomovej alebo bakalárskej práce budete najskôr…

Celý článok

Články tohto autora

Porovnanie študentských účtov Vydáno:17.9. 2015 10:12

Porovnanie študentských účtov

Takmer každá banka ponúka konto pre prvé peniaze z brigád a príspevky od rodičov. Študentské účty majú oproti tým bežným niekoľko výhod. Obvykle sú bez poplatkov či umožňujú výbery zdarma. Na to, čo presne ponúkajú sme sa pozreli v najväčších slovenských bankách.

Kam na druhý pokus? Vydáno:7.8. 2015 12:53

Kam na druhý pokus?

Nedostali ste sa na zvolený odbor, alebo ste sa jednoducho nestihli prihlásiť? Ešte stále je šanca – niekoľko vysokých škôl totiž predĺžilo prijímacie konania i na august.

Jazyky sa dajú naučiť aj zadarmo Vydáno:3.8. 2015 6:15

Jazyky sa dajú naučiť aj zadarmo

I navzdory júlu za nami majú vysokoškoláci do začiatku akademického roku ešte ďaleko. Do letného dovolenkového či brigádnického programu sa dá zaradiť i drobná aktivita, ktorá môže priniesť veľké výsledky – učenie jazykov. To je dnes totiž vďaka najrôznejším aplikáciám a stránkam skutočne jednoduché a študovať sa dá i pri predávaní zmrzliny.

Neprijatie na VŠ nie je koniec sveta Vydáno:6.7. 2015 10:27

Neprijatie na VŠ nie je koniec sveta

Prijímacie skúšky na vysokú školu nedopadnú vždy podľa predstáv a vy môžete svoje meno nájsť vedľa obávaného slova „neprijíma“. Akokoľvek nepríjemná správa to je, všetko nie je zďaleka stratené a na vysnívanú školu sa ešte dá dostať. Dôležité je však konať rýchlo a premyslene. To, že vás vysoká škola neprijala, ešte nemusí znamenať, že jej študentom nakoniec nebudete. Drvivá väčšina slovenských…

Na letnú brigádu ešte nie je neskoro Vydáno:1.6. 2015 10:32

Na letnú brigádu ešte nie je neskoro

S blížiacim sa letom, odovzdanými prácami a pribúdajúcimi známkami v indexoch sa mnohým študentom v hlave vynára otázka, čo s nadchádzajúcimi mesiacmi voľna. Tí, ktorí mysleli na letnú brigádu už mesiace dopredu, sú síce vo výhode, ani pre oneskorencov však ešte nič nie je stratené.

Aktuálna stránka: 1 Článkov celkom: 5

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019