Natoč video, vyhraj tablet Vydáno:3.4. 2014
Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Natoč video, vyhraj tablet

Do 12. apríla 2014 sa môžete zapojiť do súťaže Nauč ma rozumieť vede. Traja najlepší získajú tablet. Potrebujete na to kameru alebo fotoaparát a dobrý nápad. Súťaž vyhlásila Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR pre štrukturálne fondy EÚ.

Video, ktoré vytvoríte, môže byť hrané, animované, dokumentárne alebo kombinované. Malo by mať do 5 minút a malo by pútavým a hravým spôsobom priblížiť a vysvetliť žiakom základných škôl základné zákony a vedecké princípy, ktorými sa riadi náš život. Výber oblasti vedy a konkrétnej témy je na vás, takisto ako aj výber vekovej skupiny žiakov, pre ktorých bude video určené.

Najlepšie videá by mali byť využiteľné ako učebné pomôcky pri výučbe prírodovedných predmetov. Cieľom je ukázať žiakom zložité veci jednoduchým a prístupným spôsobom. Súťaž je podporovaná operačným programom Výskum a vývoj z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Práce na CD spolu s prihlasovacím formulárom môžete posielať na poštovú adresu Agentúry Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR pre štrukturálne fondy EÚ, Odbor informovania a publicity, Hanulova 5/B, 841 01 Bratislava. Obálku je potrebné označiť heslom: Súťaž – Nauč ma rozumieť vede. Výsledky súťaže budú zverejnené na internetovej stránke agentúry www.asfeu.sk v priebehu mája 2014. Do súťaže môžete zaslať najviac jedno video.

Zdroj: http://www.asfeu.sk/…ncu-sutazit/ http://www.minedu.sk/…zitych-veci/

Zdroj fotografie: www.sxc.hu
Odběr newsletteru

Chci odebírat newsletter Vysokých škol

Pravidelné informace o studiu na vysokých školách, přijímacíh zkouškách...


Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019