Súťaž FRESHHH 2014 Vydáno:20.3. 2014
Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Súťaž FRESHHH 2014

Jedna z najväčších medzinárodných online súťaží tímov študentov vysokých škôl. Máte šancu preukázať svoje technologické, strategické a logistické schopnosti z oblasti ropnej a plynárenskej problematiky.

Hlavnou témou súťaže, do ktorej sa minulý rok zapojilo 2600 študentov, je vytvorenie novej virtuálnej ropnej spoločnosti a zaistenie jej hladkého fungovania: v tíme budete prijímať rozhodnutia, ktoré prinesú nové zisky, pomôžu nájsť nové zdroje, budete budovať imaginárne rafinérie a nachádzať najlepšie produkty pre čo najväčší zisk. Súťaž organizuje Skupina MOL za účelom nachádzania nových talentov, ktoré sa budú môcť stať súčasťou tímu MOL. K dnešnému dňu sa súťaže Freshhh zúčastnilo už 10000 študentov z celého sveta a ich počet stále rastie.

V troch kolách súťaže sa po registrácii najprv vyberie 40 tímov, ktoré uspejú v riešení strategických a technologických otázok. Tie postúpia ďalej do druhej časti nazvanej Simulácia stratégie, v ktorej budú na základe analýz trhu viesť prevádzku čerpacej stanice. Záverečné kolo sa uskutoční už „offline“, a to v Budapešti, kde bude päť najúspešnejších tímov bojovať o prvú cenu. Zúčastniť sa môžu trojčlenné tímy študentov univerzít a vysokých škôl a doktorandskí študenti.

Čo za to? Prvá cena je 9000 €, druhá 7000 € a tretia 4000 € pre tím.

Prvých 5 tímov bude mať možnosť zapojiť sa do MOL absolventského programu Growww. Koniec registrácie: 7. apríla 2014

Zdroj a viac informácií: www.freshhh.net Zdroj fotografie: www.sxc.hu
Odběr newsletteru

Chci odebírat newsletter Vysokých škol

Pravidelné informace o studiu na vysokých školách, přijímacíh zkouškách...


Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019