Súťaž o stáž v OSN – New York, Ženeva, Viedeň Vydáno:12.3. 2014
Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Súťaž o stáž v OSN – New York, Ženeva, Viedeň

Ak si študentom vysokej školy, zaujímaš sa o medzinárodné vzťahy a diplomatické misie, je tu príležitosť zapojiť sa do súťaže o najlepšiu esej na tému rozvojovej spolupráce.

Súťaž vyhlásila Nadácia Pontis, ktorá podporuje študentov i verejnosť v zvyšovaní povedomia o globálnych a rozvojových témach a svojou činnosťou sa orientuje na globálne vzdelávanie. Prostredníctvom prinášania kvalitných informácií z tejto oblasti poskytuje „priestor na zmenu postojov jednotlivcov a uvedomenia si svojho poslania v spoločnosti a vo svete“, píše sa na stránkach nadácie.

Témou prihlásených esejí je rozvojová spolupráca a esej by mala mať od 1200 do 1500 slov. Esej by mala byť originálna a vybranej téme by sa mala venovať hĺbkovo. Témy a podmienky súťaže nájdete tu.

Víťaz súťaže pocestuje na mesačnú stáž do OSN v New Yorku, druhá a tretia najlepšia esej bude odmenená stážou v Ženeve a vo Viedni. Stáže sú výborným zdrojom praktických skúseností a cenenou súčasťou životopisu.

Zapojiť sa môže každý študent na dennom i externom štúdiu 2013/2014 v bakalárskom, magisterskom a inžinierskom stupni štúdia a ovládajú anglický jazyk slovom a písmom. POZOR: Deadline 30.4.2014!

Zdroj a ďalšie informácie:

http://www.nadaciapontis.sk/…ew-yorku/839

http://www.nadaciapontis.sk/…-vzdelavanie

Zdroj fotografie: www.sxc.hu
Odběr newsletteru

Chci odebírat newsletter Vysokých škol

Pravidelné informace o studiu na vysokých školách, přijímacíh zkouškách...


Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019