Študium na vysokej škole v SR Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Študium na vysokej škole v SR

Ďalšie články sekcie

Nenechajte si ujsť dni otvorených dverí Vydané:25.1. 2016 9:52

Nenechajte si ujsť dni otvorených dverí

Nestihli ste Gaudeamus v Prahe a v hlave vám stále víri veľa otázok? Máte ešte ďalšiu možnosť, ako na ne dostať odpovede. Nemyslíme posielať kopec e-mailov na študijné oddelenie vybranej školy. Existuje ešte lepší spôsob – deň otvorených dverí.

Ako si vybrať: Súkromná alebo verejná vysoká škola? Vydané:20.1. 2016 8:50

Ako si vybrať: Súkromná alebo verejná vysoká škola?

S novým rokom opäť prichádza aj obdobie, počas ktorého si budete podávať záväzné prihlášky na vysoké školy. Pre mnohých z vás práve tento životný krok znamená splnenie svojich snov. Túžite predsa objavovať nové miesta a spoznávať zaujímavých ľudí. Práve kvôli množstvu podobných aspektov toto rozhodnutie nepatrí medzi tie jednoduché. Vybrať si predsa máte budúcnosť a smer, ktorým sa chcete v živote uberať. Predtým, než sa pevne rozhodnete by ste mali poznať všetky svoje možnosti.

Mayské hieroglyfy aj slávne rozprávky. Toto sú nezvyčajné vysokoškolské predmety Vydané:11.1. 2016 9:58

Mayské hieroglyfy aj slávne rozprávky. Toto sú nezvyčajné vysokoškolské predmety

Mayské hieroglyfy, Reálie Chorvátska, Literárna exkurzia… Na Univerzite Komenského v Bratislave sa stretnete aj so značne nezvyčajnými predmetmi, ktoré si môžete vybrať z rôznych fakúlt a katedier. Či už sa rozhodnete študovať aplikovanú informatiku, žurnalistiku, antropológiu alebo biochémiu, môžete si svoj rozvrh spestriť už od prvého ročníka. Veď cesta za vysokoškolským diplomom a akademickým titulom môže byť skutočne zaujímavá a zábavná. Základným pravidlom je neváhať a nebáť sa nezvyčajného.

Príďte sa pýtať – Gaudeamus Praha Vydané:4.1. 2016 6:56

Príďte sa pýtať – Gaudeamus Praha

Stále neviete, na ktorú vysokú školu by ste chceli ísť a už vám „prihára pod zadkom“? Alebo ste rozhodnutí, ale máte ešte pár otázok? Tak to nemôžete chýbať 26. a 27. januára v Prahe na európskom veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus.

Prezenčná (denná) alebo kombinovaná (externá) forma štúdia Vydané:28.12. 2015 9:34

Prezenčná (denná) alebo kombinovaná (externá) forma štúdia

Závratnou rýchlosťou sa blíži obdobie podávania prihlášok na vysokú školu. Univerzitu či odbor už máte vybraté, no rozhodujete sa, v akej forme ho študovať? Na výber máte prezenčné, teda denné štúdium, alebo kombinované (externé) štúdium, popri ktorom máte čas aj napríklad na prácu.

Najlepšie aplikácie pre študentov Vydané:16.12. 2015 10:37

Najlepšie aplikácie pre študentov

Chytrý telefón môže byť i chytrým spoločníkom pri štúdiu a študentskom živote. Zdarma dostupné aplikácie ho dokážu premeniť na pomôcku pri rýchlom čítaní textov, alebo sledovaní svojho rozpočtu.

« Prechádzajúci 1 11 12 13 14 15 16 17 27 Nasledujúci » Aktuálna stránka: 14 Článkov celkom: 167

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019