Speciál o studijnícho oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

ISIC

Články s týmto tagom

Študenti pozor! Takto ušetríte Vydané:1.8. 2017 10:15

Študenti pozor! Takto ušetríte

Vysokoškolský život nie je jednoduchý. Väčšina z vás opustí obydlia svojich rodičov a vydá sa cestou samostatnosti. Okrem toho, že už v chladničke nenájdete potraviny od výmyslu sveta, budete sa musieť naučiť žiť z vreckového. Toto sú rady, vďaka ktorým ušetríte.

Športujte počas štúdia Vydané:6.2. 2017 4:41

Športujte počas štúdia

Vysoká škola nie je len o učení. Niekedy sa predsa musíte odložiť knihy, počítače a neustále vzdelávanie sa a trochu si oddýchnuť. Nelíhajte si však do postele, radšej vyrazte von za novým dobrodružstvom. Skúste popri škole aj športovať.

Študenti pozor! Čakajú na vás tieto zľavy Vydané:12.12. 2016 7:47

Študenti pozor! Čakajú na vás tieto zľavy

Povinnosti… Okrem tých na vás však počas denného štúdia na vysokej škole alebo univerzite čakajú aj vaše práva. Ako študenti si totiž budete môcť uplatniť niekoľko zaujímavých zliav. Pripravte sa preto na to, že budete za lacnejšie cestovať ale aj nakupovať.

Športujte so zľavami Vydané:8.2. 2016 2:44

Športujte so zľavami

Dnes je zdravý životný štýl v kurze. Nielen úprava stravy, ale najmä aktívny pohyb či aspoň príležitostný šport. Vysoká škola ponúka mnoho možností realizovať sa aj v tejto oblasti. A navyše ako študenti môžete športovať so zľavami.

Aktuálna stránka: 1 Článkov celkom: 4

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019