Mlynská dolina

Takto sa býva v Bratislave na internátoch

Prijali vás na vysokú školu, ktorá sa nachádza v slovenskej metropole – Bratislave? Okrem toho, že budete musieť riešiť nové prostredie v škole, s najväčšou pravdepodobnosťou vás čaká aj bývanie na jednom z tamojších internátnych zariadení. Nebojte sa toho, že už nebudete mať pravidelne navarené, skutočný život so sebou prináša množstvo problémov s ktorými sa budete musieť vyrovnať. Ubytovanie a po ukončení akademického roka odubytovanie pre vás budú tými najznámejšími pojmami. Pokiaľ všetko s gráciou zvládnete, môžete sa tešiť na neustále stretávanie nových ľudí na chodbách alebo kuchynkách. Potom sa známymi pojmami stanú kuchynkovice, chodbovice a podobné akcie. Hlavne sa nevystrašte! Ako a kde teda bývajú študenti v Bratislave?

čítajte viac