Speciál o studijnícho oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Přihláška

Články s týmto tagom

Tieto vysoké školy ešte prijímajú prihlášky Vydané:4.7. 2017 11:53

Tieto vysoké školy ešte prijímajú prihlášky

Na väčšine vysokých škôl už oficiálne termíny na podávanie prihlášok síce vypršali, stále však máte šancu sa ešte na niektoré odbory dostať. Existujú totiž aj také inštitúcie, ktoré vypísali dodatočné prijímacie kolá. Zistili sme pre vás, o konkrétne ktoré slovenské vysoké školy ide.

Neváhajte! Podajte si prihlášku na poslednú chvíľu Vydané:15.2. 2017 6:28

Neváhajte! Podajte si prihlášku na poslednú chvíľu

Ešte stále ste si nepodali prihlášku na vysokú školu? Vybavovanie na poslednú chvíľu síce nebude jednoduché ale zároveň ani nemožné. Mali by ste si preto urýchlene nájsť čas na vyriešenie tohto problému. Už to viac neodkladajte.

Zlepšite svoje šance na prijatie Vydané:16.1. 2017 5:42

Zlepšite svoje šance na prijatie

Prichádza obdobie, počas ktorého sa podávanie prihlášok na slovenské alebo zahraničné vysoké školy zintenzívni. Každý z vás bude pociťovať stres z toho, či sa rozhodol správne a aké sú reálne šance na vaše prijatie. Dôležitá je pre vás prihláška ale aj životopis. Prezradia o vás oveľa viac, než si vôbec myslíte.

Posledná šanca poslať prihlášku na VŠ Vydané:22.8. 2016 11:58

Posledná šanca poslať prihlášku na VŠ

Ešte stále nemusí byť neskoro. Dostať sa na vysokú školu sa dá aj na konci leta. Je niekoľko vysokých škôl, ktoré na vybrané odbory ešte neuzavreli alebo predĺžili prihlasovanie. A výber nie je malý.

Ešte stále máte šancu dostať sa na vysokú školu Vydané:15.7. 2016 2:47

Ešte stále máte šancu dostať sa na vysokú školu

Nepodarilo sa vám dostať sa na vysokú školu, prípadne ste zabudli na dôležité termíny a zmeškali ste odoslanie prihlášky? Nezúfajte, ešte stále máte šancu napraviť to. Niektoré vysoké školy totiž ešte prijmú vaše prihlášky. Riešením sú druhé kolá, ktoré už niektoré slovenské vzdelávacie inštitúcie vypísali.

Ktoré VŠ ešte prijímajú prihlášky? Vydané:21.3. 2016 11:07

Ktoré VŠ ešte prijímajú prihlášky?

Patríte medzi maturantov, ktorí si do konca februára nestihli podať prihlášky na vysoké školy? Nebojte sa, na niektoré odbory by ste sa ešte stále mohli dostať. Váš sen študovať tak ešte stále žije, tentokrát si však dajte záležať na každom jednom detaile. Ide predsa o to najpodstatnejšie – vašu budúcnosť. Práve preto sa snažte nájsť si čas na to, aby ste si mohli preštudovať ponuku študijných programov, na ktoré ešte stále prijímajú prihlášky záujemcov z radov maturantov.

« Prechádzajúci 1 2 Nasledujúci » Aktuálna stránka: 1 Článkov celkom: 7

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019