Speciál o studijnícho oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Prijimacky

Články s týmto tagom

Ako sa pripraviť na ústne prijímačky? Vydané:8.5. 2017 11:13

Ako sa pripraviť na ústne prijímačky?

Absolvovaním maturity vaša ťažká úloha nekončí. S rovnakou dôležitosťou by ste totiž mali pristupovať aj k prijímacím skúškam na vysokú školu. Nezaháľajte a poriadne sa pripravte na to, čo vás čaká a neminie.

Ešte stále máte šancu dostať sa na vysokú školu Vydané:15.7. 2016 2:47

Ešte stále máte šancu dostať sa na vysokú školu

Nepodarilo sa vám dostať sa na vysokú školu, prípadne ste zabudli na dôležité termíny a zmeškali ste odoslanie prihlášky? Nezúfajte, ešte stále máte šancu napraviť to. Niektoré vysoké školy totiž ešte prijmú vaše prihlášky. Riešením sú druhé kolá, ktoré už niektoré slovenské vzdelávacie inštitúcie vypísali.

Dostaň sa na VŠ bez prijímačiek Vydané:5.3. 2016 6:17

Dostaň sa na VŠ bez prijímačiek

Prijímacie skúšky na vysokú školu sú pre študentov stredoškolských končiacich ročníkov spolu s maturitou najväčším strašiakom. Vedomie, že po maturite ich čaká ešte ďalšie učenie a stres, im spôsobuje bezsenné noci. Dá sa tomu však predísť, a to výberom odboru bez prijímacích skúšok.

Aktuálna stránka: 1 Článkov celkom: 3

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019