Speciál o studijnícho oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Student

Články s týmto tagom

Tieto banky vám ponúkajú výhodné účty Vydané:16.7. 2017 1:00

Tieto banky vám ponúkajú výhodné účty

Potrebujete si založiť výhodný účet, na ktorý by vám mesačne mohli rodičia posielať peniaze alebo vám naň bude chodiť výplata z brigád? Rôzne slovenské banky ponúkajú balíky produktov pre mladých ľudí a my sme ich pre vás zmapovali.

Neváhajte! Podajte si prihlášku na poslednú chvíľu Vydané:15.2. 2017 6:28

Neváhajte! Podajte si prihlášku na poslednú chvíľu

Ešte stále ste si nepodali prihlášku na vysokú školu? Vybavovanie na poslednú chvíľu síce nebude jednoduché ale zároveň ani nemožné. Mali by ste si preto urýchlene nájsť čas na vyriešenie tohto problému. Už to viac neodkladajte.

Študenti pozor! Čakajú na vás tieto zľavy Vydané:12.12. 2016 7:47

Študenti pozor! Čakajú na vás tieto zľavy

Povinnosti… Okrem tých na vás však počas denného štúdia na vysokej škole alebo univerzite čakajú aj vaše práva. Ako študenti si totiž budete môcť uplatniť niekoľko zaujímavých zliav. Pripravte sa preto na to, že budete za lacnejšie cestovať ale aj nakupovať.

Študenti blogujú Vydané:17.10. 2016 6:58

Študenti blogujú

Život vysokoškolského študenta nemusí byť vôbec nudný. Nie je to len o sedení na prednáškach, písaní poznámok alebo listovaní v knihách a skriptách. V radoch mladých ľudí, ktorí sa vzdelávajú, existujú aj takí, ktorí sa rozhodli popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite. Nenechali sa preto zlákať brigádami v obchodných reťazcoch a ani nemali ambíciu stať sa asistentom niekoho ďalšieho. Založili si však vlastný blog.

Ako na to: Nebojte sa výberu študijného odboru Vydané:3.10. 2016 7:21

Ako na to: Nebojte sa výberu študijného odboru

Každého z vás baví niečo iné. Niektorí obľubujú matematiku, chémiu a fyziku, zatiaľ čo tí ďalší uprednostňujú humanitné vedy, akými sú napríklad filozofia, etika, estetika alebo dejiny. Vedzte, že už počas strednej školy určite všetci začnete tušiť, čomu by ste sa vlastne v budúcnosti chceli venovať. Ako si teda správne vybrať študijný odbor?

Rozhovor: Ako sa dostať na školu v Česku? Vydané:9.5. 2016 8:33

Rozhovor: Ako sa dostať na školu v Česku?

Odvážny, nebojácny a zvedavý. Tak by sa dal opísať Valerián Lukačko. Aktuálne študent žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave, ktorí v minulosti drel školské lavice aj v susednom štáte – Českej republike. Svoje sny si splnil na Univerzite Karlovej v Prahe, odkiaľ si do života odniesol bakalársky titul. Potom sa rozhodol pre návrat do rodnej krajiny, bližšie ku svojmu milovanému Popradu. Čo všetko však zažil počas štúdia „u susedov“?

« Prechádzajúci 1 2 Nasledujúci » Aktuálna stránka: 1 Článkov celkom: 8

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2019