Zľava

Neplať viac, keď nemusíš, využi študentskú kartu

Väčšina vysokých, ale už aj mnohé stredné školy ponúkajú svojim študentom možnosť vybaviť si študentskú kartičku ISIC či EURO26 namiesto iného školského preukazu. S veľkou pravdepodobnosťou máš tiež jednu v peňaženke. Najčastejšie ju asi používaš pri vstupe do školy alebo ako doklad toho, že si študent(ka) danej školy. Netreba však zabúdať na to, že preukaz …

Športujte počas štúdia

Vysoká škola nie je len o učení. Niekedy sa predsa musíte odložiť knihy, počítače a neustále vzdelávanie sa a trochu si oddýchnuť. Nelíhajte si však do postele, radšej vyrazte von za novým dobrodružstvom. Skúste popri škole aj športovať.

Kde využiť študentské zľavy

Nepochybnou výhodou študentského stavu sú okrem iného študentské zľavy. Mnohé z nich ponúkajú výraznú možnosť ušetriť na doprave, alebo nákupoch a bola by škoda o nich nevedieť.