O nás

Študujte školu úspešných!

Študujte na prestížnej vysokej škole s viac ako 20-ročnou históriou. Každý zo študijných programov je vedený špičkovým odborníkom z praxe, ktorý má vo svojej oblasti renomované meno. Počas celého štúdia budete s týmito odborníkmi v úzkom kontakte, pretože priemerná trieda sa u nás momentálne skladá z 20-25 študentov. Vďaka tomu Vás kantori budú poznať menom a budete prekvapení z priateľskej atmosféry, ktorá panuje na VŠMVV.

Od roku 2008 vyučujeme aj na našom bratislavskom vzdelávacom inštitúte, ktorý aktuálne sídli v Toweri 115 (Pribinova 25) neďaleko OC Eurovea. V súčasnosti sa u nás dajú študovať dva bakalárske a jeden magisterský študijný program. Po absolvovaní štúdia získate český vysokoškolský titul a to aj napriek tomu, že celé štúdium prebieha v Bratislave.

Web

Kde nás nájdeš

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, VKI Bratislava

Tower 115 - Pribinova 25
811 09 Bratislava

Prihlášky a prijímačky

Prijímacie konanie sa skladá z 3 jednoduchých krokov:

1. Vyplňte a odošlite nezáväznú prihlášku na štúdium.

Tento krok Vám nezaberie ani minútu. Po prijatí nezáväznej registrácie vám obratom zašleme oficiálnu prihlášku, ktorej vyplnenie Vám zaberie približne 5-7 minút. V tomto kroku budete musieť vyplniť náležitosti vyplývajúce zo zákona – napríklad číslo občianskeho preukazu, najvyššie dosiahnuté vzdelanie a iné. Za prijímacie konanie sa neplatí žiadny poplatok.

2. Pozvánka do školy a zmluva

Po vyplnení prihlášky Vám zašleme zmluvu o štúdiu a pozvánku do školy. Vďaka tomu budete mať príležitosť si pozrieť školu, zoznámiť sa s ponukou aktivít školy a opýtať sa na všetko, čo vás zaujíma. Podpisom zmluvy o štúdiu budete mať garantované miesto na VŠMVV pre nadchádzajúci akademický rok.

3. Zápis a začiatok štúdia

Pred začiatkom štúdia je potrebné uhradiť školné do termínu, ktorý je uvedený v zmluve. Následne ešte absolvujete zápis a oficiálne sa stanete členom akademickej obce. Samotné štúdium začína v prvom októbrovom týždni.

Podať prihlášku je možné aj pred získaním maturity. Maturitné vysvedčenia stačí dodať až pri zápise na štúdium, ktoré obvykle býva koncom leta alebo v septembri.

Doplňujúce informácie

Okrem desiatok stáží u našich partnerov poskytuje VŠMVV ešte viacero výhod pre svojich študentov:

  • Projekt Ambasáda – každý študent má možnosť sa zapojiť do trojsemestrálneho Projektu Ambasáda, kde sa študenti dozvedia od pozvaných diplomatov, ministrov, protokolistov, či iných pracovníkov ambasád všetko o práci v diplomacii. V rámci tohto projektu mali študenti už možnosť stretnúť sa s významnými osobnosťami, ako napríklad Tomáš Petříček (bývalý minister zahraničných vecí ČR), Věra Jeřábková, (riaditeľka Diplomatickej akadémie ČR), či Zuzana Čaputová (prezidentka Slovenskej republiky). Po úspešnom absolvovaní získa každý účastník aj oficiálny certifikát.
  • Projekt Bezpečnosť – tento dvojsemestrálny projekt funguje pod záštitou známeho gen. Ing. Andora Šándora (v zál.) a študenti sa dozvedia mnoho užitočných informácií z bezpečnostnej sféry o súčasných konfliktoch od generálov a medzinárodných analytikov.
  • Reklamná študentská agentúra – v spolupráci s marketingovou firmou Toxin majú vybraní študenti už počas štúdia možnosť pracovať na skutočných zákazkách od reálnych klientov. Vďaka tomu získajú množstvo užitočných skúseností a zároveň si môžu privyrobiť už počas štúdia.
  • Kratšie kombinované štúdium a český titul – celé štúdium v Bratislave prebieha na základe českých akreditácií. Vďaka tomu sa kombinované štúdium nepredlžuje o rok v bakalárskom stupni štúdia a o rok v magisterskom stupni štúdia, tak ako na väčšine iných škôl so slovenskými akreditáciami. Takisto po absolvovaní každý absolvent získa český vysokoškolský titul.

Viac informácií o štúdiu nájdete na našich webových stránkach.

V prípade záujmu o individuálnu prehliadku školy nám napíšte na barbusinova@vsmvv.cz.

Kontakt

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, VKI Bratislava

Tower 115 - Pribinova 25
811 09 Bratislava