PRÁCA: Administratívna podpora pre portál VysokeSkoly.sk (DPP)

8. 8. 2023 | Inspirace

Práca podporaVysokeSkoly.sk je portál zameraný na poskytovanie informácií o vysokých školách, vzdelávaní a študentskom živote. Naším cieľom je poskytovať hodnotný obsah a pomáhať študentom pri správnom výbere vysokých škôl.

Hľadáme šikovného a motivovaného člena tímu na pozíciu Administratívnej podpory. Táto práca je vhodná pre študentov, matky na materskej dovolenke a všetkých, ktorí hľadajú flexibilnú pracovnú príležitosť z pohodlia svojho domova alebo občas z kancelárie v Prahe. Pracovný režim cca 10 hodín týždenne s možnosťou prispôsobenia pracovnej doby podľa vášho rozvrhu.

Náplň práce:

• Správa informácií na portáli VysokeSkoly.sk a aktualizácia študijných informácií.
  • Spracovávanie požiadaviek klientov a komunikácia s nimi.
  • Nasadzovanie nových článkov a správa reklamných kampaní v administračnom rozhraní.
  • Podpora pri administratívnych činnostiach pre plynulý chod firmy.

Požadujeme:

• Samostatnosť a schopnosť pracovať samostatne.
  • Výborné komunikačné schopnosti a orientáciu v online prostredí.
  • Znalosť slovenského jazyka na úrovni materinského jazyka.
  • Proaktívny prístup a ochotu prevziať zodpovednosť za svoju prácu.
  • Flexibilný a prispôsobivý postoj k pracovnej dobe.
  • Schopnosť riešiť úlohy efektívne a s dôrazom na detail.

Čo ponúkame:

• Flexibilnú pracovnú dobu, ktorú si môžete prispôsobiť svojmu rozvrhu – (DPP, cca 10 hodín týždenne).
  • Možnosť práce z domova (home office) alebo občas v kancelárii v Prahe, Letňanoch.
  • Príležitosť pracovať v skvelej partii ľudí na zmysluplnom projekte VysokeSkoly.sk.
  • Možnosť prispieť k cieľu pomáhať študentom pri správnom výbere vysokých škôl.

Ako sa prihlásiť:

Ak máte záujem o túto pozíciu, zašlite nám svoj životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu: praca@vysokeSkoly.sk.
V motivačnom liste nám napíšte, prečo si myslíte, že by ste boli vhodným kandidátom na túto pozíciu.

Tešíme sa na vašu prihlášku a možnú spoluprácu na našom dynamickom projekte!