O nás

Cambridge Business School je prestížna vzdelávacia inštitúcia s akreditáciou ASIC zameraná na poskytovanie kvalitného manažérskeho vzdelania v profesne vzdelávacích programoch MBA, DBA, LLM a BBA.

Škola ponúka profesionálne vzdelávacie programy zamerané na rozšírenie manažérskych zručností. Výučba programov prebieha online, alebo flexibilnou kombinovanou formou – na začiatku semestra a v jeho polovici sa študenti zúčastnia seminára s interaktívnou výučbou zameranou na prax pod vedením odborných lektorov. Ďalej potom študujú pomocou e-learningu, v rámci ktorého môžu využiť všetky výukové materiály v online podobe v študentskej sekcii. Štúdium v dĺžke 1 roku je zabezpečované prvotriednymi lektormi na vysoko odbornej úrovni, ktorí vynikajú svojimi dlhoročnými skúsenosťami a ich výučba je založená predovšetkým na aplikácii teoretických znalostí do praxe.

Kde nás nájdeš

Cambridge Business School

Prihlášky a prijímačky

Na štúdium sú uchádzači prijímaní bez prijímacích skúšok.

• Štúdium začíname 3x ročne: marec, máj a november.
  • Elektronická prihláška: zadarmo

Cambridge Business School