Študujte v Bratislave na jednej z najlepších českých súkromných VŠ

14. 2. 2022 | PR články

Slovenskí študenti, ktorí museli za špičkovým vzdelaním, v oblasti biznisu, marketingu alebo aplikovanej psychológie, cestovať do Českej republiky, sa môžu vzdelávať už aj v hlavnom meste Slovenskej republiky. Na jeseň roku 2021 tu totiž otvorila svoju pobočku 6x najlepšie hodnotená súkromná vysoká škola v Českej republike Vysoká škola NEWTON, a. s. (NEWTON University). Škola vám ponúka interaktívnu výučbu s úzkym prepojením na prax, inšpiratívne prostredie, osobný prístup a predovšetkým vyučujúcich, ktorí patria k lídrom vo svojom odbore. Týmto si získala uznanie aj v Českej republike.

NU

NEWTON University je šesťkrát najlepšie hodnotená súkromná VŠ v Českej republike za posledných osem rokov. Od minulej jesene sa na nej môžete vzdelávať aj na Slovensku v študijných programoch so zameraním na biznis, ekonomiku, manažment, marketing i na aplikovanú psychológiu.
Vysokej škole NEWTON, a. s. (NEWTON University), ako zahraničnej vysokej škole akreditovanej v Českej republike, bolo udelené oprávnenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky k poskytovaniu vysokoškolského vzdelávania na území Slovenskej republiky podľa právnych predpisov Českej republiky. Preto na nej aj v kombinovanej forme štúdia získate titul Bc. za 3 roky a Ing. za 2 roky v nadväzujúcom magisterskom štúdiu. Škola ponúka aj ročné študijné profesijné a manažérske programy s medzinárodnými titulmi ako MBA, MSc. alebo LL.M.

NEWTON kladie veľký dôraz na výučbu úzko prepojenú s praxou. Na škole pôsobia osobnosti, ktoré sú špičkami vo svojom odbore. Okrem iných napríklad kouč vrcholových športovcov Marian Jelínek alebo marketingový expert Karel Novotný. Výučba je praktická a interaktívna, na väčšine predmetov sa riešia témy, ktoré zažívate aj vo svojej firme. Vedomosti využijete hneď v praxi. Dôraz sa kladie na pochopenie veci a nie na bifľovanie.

_DSC0425

Aby ste školu dokázali maximálne využiť na naštartovanie úspešnej kariéry, máte na NEWTONe možnosť využívať kariérne centrum. Koordinátorky NEWTON Careers vám individuálne pomôžu nájsť vhodné pracovné stáže, trénovať silné stránky, budovať osobnú značku alebo pripraviť sa na výberové konanie pokojne aj do top manažmentu.

Škola vás tiež aktívne podporí vo vlastnom podnikaní a v rozvíjaní vašich nápadov. Medzi študentov NEWTONu patrili aj členovia elitného klubu Forbes 30 pod 30: napríklad CEO Kiwi.com Oliver Dlouhý, zakladateľ firmy Vasky Václav Staněk, investor Lumír Kunz spojený napr. s riadením online trhoviska Aukro.cz a ďalšie osobnosti. Podľa výsledkov tejto ankety prešiel NEWTONom každý 25. najúspešnejší Čech.

Na podporu súčasných aj budúcich študentov spustil NEWTON vlastný akcelerátor NEWTON Business Accelerator, ktorý môžu využíť aj študenti z Bratislavy. Pod vedením skúsenej biznis mentorky Margarety Křížovej rozviniete svoje podnikateľské nápady a získate na ne užitočnú spätnú väzbu. Tí najlepší môžu získať možnosť financovania z investičného fondu NEWTON Angel Fund.
Podajte si prihlášku na NEWTON v Bratislave čo najskôr a objavte novú dimenziu štúdia biznisu na vysokej škole.

Ďalšie články k téme

FEIKA - Úplne iný level vzdelavania

FEIKA - Úplne iný level vzdelavania

Keď študent premýšľa nad výberom vysokej školy, vždy si položí otázku, ako veľmi náročné štúdium ho na konkrétnej fakulte čaká a či mu investovaná námaha prinesie želaný účinok. Pod želaným účinkom samozrejme myslí: kvalitné vzdelanie, dôslednú prípravu na prax, titul, zvučnú značku školy, ktorá zasvieti v životopise a v povedzme si na rovinu, aj dostatočne vysoký plat, ktorý mu …

číst více
1. miesto v súťaži Inspireli Competition si odniesla Janka Jakubičková

1. miesto v súťaži Inspireli Competition si odniesla Janka Jakubičková

Inspireli Awards je najväčšia medzinárodná súťaž pre študentov architektúry, urbanizmu, krajinného a interiérového dizajnu. Jej 6. ročníka sa zúčastnilo viac ako 1300 súťažiacich z takmer 90 krajín. Súčasťou prestížnej Inspireli Awards je aj Inspireli Competition, pre tento ročník išlo o návrh Kampusu Slovenskej technickej univerzity v Bratislave – revitalizácia vnútrobloku. Víťazkou Inspireli Competition sa stala Janka Jakubičková, študentka študijného …

číst více