Mladí absolventi

Mladí absolventi: Do USA vďaka didaktike matematiky

Videla svet! Veronika Hubeňáková je mladá, inteligentná a dobrosrdečná žena. Úsilie a tvrdá práca jej priniesli ovocie v podobe úspešného absolvovania doktorandského štúdia. Prezradila nám, aký bol jej vysokoškolský život aj záujmy.

čítajte viac

Mladí absolventi: Informatika vás musí baviť

V počítačoch sa vyzná! Juraj Štancel (24) vyštudoval odbory – Aplikovaná informatika a Kognitívna veda na Univerzite Komenského v Bratislave. Po získaní magisterského titulu sa zamestnal ako Java Developer. Toto všetko nám prezradil o informatike.

čítajte viac

Mladí absolventi: Aj záchranári si poplačú

Zachraňujú životy! Radomír Hubeňák (24) a Martina Buchelová (24) vyštudovali odbor urgentná zdravotná starostlivosť na Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave. Ako bakalári sa dva roky dozadu zamestnali a už v tak mladom sa začali venovať vznešenej práci, vďaka ktorej vždy nájdu pomoc tí, ktorí ju potrebujú. Takto sa dvaja mladí absolventi vysokej školy dostali zo školských lavíc do záchraniek.