Elektronická přihláška

Na podanie prihlášky ostáva stále dostatok času

Pre tých, ktorí sú už dávno rozhodnutí kam na vysokú školu, určite patrilo podávanie prihlášok k prioritám posledných mesiacov. Každá škola si upravuje podmienky prijímacieho konania samostatne, a teda aj termíny podávania prihlášok. Rozhodne je však stále široký výber v ponuke škôl, ktoré ešte prijímajú prihlášky na vysokoškolské štúdium. Niektoré univerzity mali stanovený dátum podávania prihlášok do konca …

čítajte viac

Neváhajte! Podajte si prihlášku na poslednú chvíľu

Ešte stále ste si nepodali prihlášku na vysokú školu? Vybavovanie na poslednú chvíľu síce nebude jednoduché ale zároveň ani nemožné. Mali by ste si preto urýchlene nájsť čas na vyriešenie tohto problému. Už to viac neodkladajte.

čítajte viac

Ešte stále máte šancu dostať sa na vysokú školu

Nepodarilo sa vám dostať sa na vysokú školu, prípadne ste zabudli na dôležité termíny a zmeškali ste odoslanie prihlášky? Nezúfajte, ešte stále máte šancu napraviť to. Niektoré vysoké školy totiž ešte prijmú vaše prihlášky. Riešením sú druhé kolá, ktoré už niektoré slovenské vzdelávacie inštitúcie vypísali.

čítajte viac

Podávanie prihlášok na VŠ na poslednú chvíľu

V prípade, že ste sa už niekedy v minulosti spolu s rodičmi rozhodli, že si kúpite dovolenku s označeným „last minute“ určite viete, aké stresujúce dokáže byť rozhodovanie a rovnako tak aj vybavovanie všetkých potrebných a dôležitých vecí na poslednú chvíľu. Ak patríte do skupinky študentov, ktorí si už dlhšiu dobu odkladajú povinnosti týkajúce sa podania prihlášky na vysokú školu zo dňa na deň, teraz je ten najvhodnejší čas, aby ste sa konečne rozhodli a rozhýbali. Veď toto rozhodnutie výrazne ovplyvní vašu budúcnosť a podanie prihlášky je prvým krokom smerom ku štúdiu na vysokej škole.

Strašiak menom prihláška

Neodvratne sa blížia termíny podávania prihlášok na vysoké školy a toto obdobie je pre mnohých stredoškolákov veľmi stresujúce. Správne vyplnenie a odoslanie prihlášky je prvým krokom k úspešnému štúdiu na vysokej škole, a preto sme si pre vás pripravili niekoľko rád a tipov, ako túto nevyhnutnú byrokratickú činnosť zrealizovať bez problémov. Napokon vysoká škola je bránou do „dospeláckeho“ života, ku ktorému nevyhnutne patria aj rôzne „vypisovačky“.