Súťaž

Marec – mesiac knihy prináša knihomoľskú súťaž

Marec je mesiacom knihy, a tak môže byť ideálnym spôsobom jeho pripomenutia a oslavy aj súťaž Knižná šifra, ktorú každoročne pre milovníkov kníh usporadúva kníhkupectvo Martinus. Ktokoľvek, rozhodne aj študent, si tak môže hravou formou oprášiť tituly povinnej literatúry a načerpať knižnú inšpiráciu pri odhaľovaný súťažných indícií. Tohtoročná knižná šifra sa nesie pod mottom Zachráň príbehy od …

Súťaž pre študentov žurnalistiky

Študenti žurnalistiky sa tento víkend už 19. krát zúčastnili novinárskej súťaže Štúrovo pero. Dozvedeli sa výsledky v kategórii žurnalistický príspevok i školský časopis.

48. Akademický Prešov

V dňoch 27. 4. – 1. 5. 2014 sa uskutoční už 48. ročník súťaže amatérskej umeleckej tvorivosti vysokoškolákov Slovenska, ktorú vyhlásilo Ministerstvo školstva, Ministerstvo kultúry a Rektorát Prešovskej univerzity v Prešove.

Súťaž FRESHHH 2014

Jedna z najväčších medzinárodných online súťaží tímov študentov vysokých škôl. Máte šancu preukázať svoje technologické, strategické a logistické schopnosti z oblasti ropnej a plynárenskej problematiky.

Súťaž o stáž v OSN – New York, Ženeva, Viedeň

Ak si študentom vysokej školy, zaujímaš sa o medzinárodné vzťahy a diplomatické misie, je tu príležitosť zapojiť sa do súťaže o najlepšiu esej na tému rozvojovej spolupráce.