ISIC

Neplať viac, keď nemusíš, využi študentskú kartu

Väčšina vysokých, ale už aj mnohé stredné školy ponúkajú svojim študentom možnosť vybaviť si študentskú kartičku ISIC či EURO26 namiesto iného školského preukazu. S veľkou pravdepodobnosťou máš tiež jednu v peňaženke. Najčastejšie ju asi používaš pri vstupe do školy alebo ako doklad toho, že si študent(ka) danej školy. Netreba však zabúdať na to, že preukaz …

čítajte viac

Športujte počas štúdia

Vysoká škola nie je len o učení. Niekedy sa predsa musíte odložiť knihy, počítače a neustále vzdelávanie sa a trochu si oddýchnuť. Nelíhajte si však do postele, radšej vyrazte von za novým dobrodružstvom. Skúste popri škole aj športovať.

čítajte viac

Študenti pozor! Takto ušetríte

Vysokoškolský život nie je jednoduchý. Väčšina z vás opustí obydlia svojich rodičov a vydá sa cestou samostatnosti. Okrem toho, že už v chladničke nenájdete potraviny od výmyslu sveta, budete sa musieť naučiť žiť z vreckového. Toto sú rady, vďaka ktorým ušetríte.

čítajte viac

Študenti pozor! Čakajú na vás tieto zľavy

Povinnosti… Okrem tých na vás však počas denného štúdia na vysokej škole alebo univerzite čakajú aj vaše práva. Ako študenti si totiž budete môcť uplatniť niekoľko zaujímavých zliav. Pripravte sa preto na to, že budete za lacnejšie cestovať ale aj nakupovať.

čítajte viac

Športujte so zľavami

Dnes je zdravý životný štýl v kurze. Nielen úprava stravy, ale najmä aktívny pohyb či aspoň príležitostný šport. Vysoká škola ponúka mnoho možností realizovať sa aj v tejto oblasti. A navyše ako študenti môžete športovať so zľavami.

čítajte viac