Chceš zažiť Európsky parlament v Bruseli na vlastnej koži?

28. 1. 2024 | Aktuality

Chceš zažiť Európsky parlament v Bruseli na vlastnej koži?Pokiaľ je tvoja odpoveď áno, teraz prišla tvoja šanca. Delegáti Rady mládeže Slovenska hľadajú do svojej delegácie na LevelUP ďalšieho člena či členku. Už 12. až 13. apríla sa totiž v Bruseli stretnú mladí zástupcovia krajín Európskej únie, ktorí budú čerpať inšpiráciu a zdieľať nápady s rôznymi expertmi a organizáciami. Cieľom týchto dvoch dní totiž je, aby aktívni mladí ľudia prinášali do svojho okolia pozitívnu zmenu.

Prihlásiť sa môžu mladí ľudia vo veku 16 až 35 rokov, ktorí sú aktívni vo svojej komunite alebo sa aktívnymi chcú stať. Nezáleží na tom, či ešte študujete alebo pracujete, dôležité je však mať angličtinu na dobrej konverzačnej úrovni.

LevelUP organizuje mimovládna organizácia Európske fórum mládeže, ktorá účastníkom navyše hradí ubytovanie a raňajky. Okrem toho budú účastníkom preplatené aj náklady na dopravu, jediný výdavok bude tak ostatná strava.

Prihláška na LevelUP je k dispozícii na webových stránkach Európskeho fóra mládeže. Jej vyplnením dávaš najavo záujem o miesto na tomto inšpiratívnom podujatí. O úspešnom priebehu prihlášky ťa budú organizátori informovať.

Najdôležitejšie však je, že prihlášku je možné podať už len do 1. februára (23:59). Nie je tak čas strácať čas. LevelUP je skvelou príležitosťou pre nové skúsenosti, inšpiráciu, kontakty a v neposlednom rade je zaujímavou aktivitou do životopisu.


podpora@vysokeskoly.cz

Ďalšie články k téme

Žiješ v zahraničí? Pridaj sa do Nexteria Global HUBu

Žiješ v zahraničí? Pridaj sa do Nexteria Global HUBu

Nezisková organizácia Nexteria organizuje aj tento rok ďalší ročník Nexteria Global HUBu, ktorý má prepájať Slovákov a Slovenky žijúcich v zahraničí. Prečo je to ale dôležité práve v tejto chvíli? Pretože už 17. októbra začína 8-týždňový nabitý program. Ako je to s prihláškami?  Registrácia končí 15.10. a klasická prihláška stojí 29,90€. Zľavu 10€ je možné …

Hľadáš prácu? Kariérne veľtrhy ti pomôžu s výberom

Hľadáš prácu? Kariérne veľtrhy ti pomôžu s výberom

Veľtrhov alebo inak výstav z jedného odvetvia je veľké množstvo. V tomto období prebiehajú napríklad aj veľtrhy vysokých škôl, kde sa jednotlivé vysoké školy predstavujú stredoškolákom. Veľtrhom vysokých škôl je napríklad aj Online veletrh Vysokeskoly.cz, ktorého sa budeš môcť zdarma zúčastniť už 22. až 23. novembra z pohodlia domova. Takýchto veľtrhov existuje však veľké množstvo …