Letná univerzita LUNI

7. 7. 2022 | Aktuality

Letná univerzita Ešte stále nemáš úplne naplnené leto plánmi a si študentkou či študentom strednej školy? Tak potom práve pre teba je Letná Univerzita LUNI o etike, politike a kultúre. Pokiaľ rada/rád premýšľaš, diskutuješ a záleží ti na svete okolo teba, je letná univerzita pre teba ako stvorená. Ako hovoria organizátori, LUNI je pre stredoškolákov, ktorí chcú od svojho študentského života viac ako vysvedčenia. Program je pripravený tak, aby si dostal(a) príležitosť sa rozvíjať, aby si sa dozvedel(a) niečo nové, ale zároveň si si užil(a) aj aktivity, ktoré neoddeliteľne patria k letu. Počas druhého augustovo týždňa sa môžeš tešiť na mnohé prednášky, semináre, diskusie na rôzne témy, ktoré ti nie len že dajú priestor slobodne vyjadriť svoj názor, ale naučia ťa aj, ako ho vyjadriť konštruktívne. Okrem toho si vyskúšaš aj modelový parlament, v rámci ktorého budeš prezentovať svoj vlastný návrh zákona a rokovať o ňom a obhajovať ho pred ostatnými.

Preto keď sa chceš od 7. do 14. augusta stretnúť so zaujímavými známymi osobnosťami slovenského verejného života, vyskúšať si modelový parlament a zažiť jeden z najzaujímavejších týždňov tvojich prázdniny, neváhaj sa podaj si príhlášku na stránkach Letnej Univerzity LUNI. Prihláška stojí 169 EUR a zahŕňa všetko okrem dopravy a vreckového.

podpora@vysokeskoly.cz