Online veľtrh vysokých škôl Vysokeskoly.cz ti pomôže s výberom vysokej

9. 10. 2022 | Aktuality

Online veľtrh vysokých škôl Vysokeskoly.czPortál VysokeSkoly.cz, ktorý je materským portálom webovej stránky VysokeSkoly.sk, organizuje unikátny veľtrh, ktorý ti pomôže vybrať si vysokú školu z pohodlia domova. Online veľtrh vysokých škôl ti poskytne prehľad a výber z desiatok českých vysokých škôl. Okrem live chatu so študentmi každej fakulty si môžeš pozrieť prednášky a videoprezentácie v online prednáškovej sále.

Výhody oproti bežnému veľtrhu

Online veľtrhu sa môžeš zúčastniť nech si kdekoľvek, stačí ti k tomu počítač a pripojenie na internet. Vďaka tomu nemusíš nikam chodiť ani cestovať.

Ďalšou výhodou je práve podrobné vyhľadávanie, ktoré ti umožní vyhľadať univerzitu, fakultu či konkrétny študijný program podľa toho, čo ťa baví a zaujíma. Nemusíš tak blúdiť medzi stánkami ako na bežnom veľtrhu, ale rovno nájdeš to, čo hľadáš.

Za zmienku stojí určite aj výška vstupného. Online veľtrhu sa môžeš zúčastniť úplne zdarma, stačí sa registrovať. Navyše k tomu získaš unikátny test, ktorý ti napovie, na aký odbor sa hodíš. Ten ti práve môže uľahčiť hľadanie, pokiaľ vôbec nevieš, ktorým smerom by si po strednej škole chcel(a) pokračovať.

Pokiaľ sa práve teraz rozhoduješ o svojej budúcnosti, zvažuješ štúdium v zahraničí alebo jednoducho chceš mať väčší prehľad o ponúkaných možnostiach štúdia, online veľth vysokých škôl. Pripoj sa k desiatkam najlepších vysokých škôl v Českej republike odkiaľkoľvek už 18. a 19. októbra.


podpora@vysokeskoly.cz

Ďalšie články k téme

Študijné materiály na dosah - zdieľaj a sťahuj ich na jednom mieste

Študijné materiály na dosah - zdieľaj a sťahuj ich na jednom mieste

Poznámky z prednášok sú pokladom pre všetkých vysokoškolských študentov. Kto niekedy bezradne zháňal akýkoľvek dobrý materiál, z ktorého sa dá pripraviť na skúšku vie, aká náročná misia to môže byť. Častokrát sú nádejou starší spolužiaci alebo tí, ktorí poctivo absolvujú každú prednášku a zapíšu si prehľadne každé slovo. Nech už patríš do skupiny lovcov “pokladov” …

Kampaň: Do školy na bicykli

Kampaň: Do školy na bicykli

Tento týždeň započal už ôsmy ročník kampane Do školy na bicykli. Hlavným posolstvom kampane je zlepšovať podmienky pre bezpečné a komfortné dochádzanie do škôl po celom Slovensku pešo alebo na bicykli a prispieť k vytvoreniu prostredia, v ktorom je cesta do školy bezpečná a zábavná. Kampaň prebehne v dvoch októbrových týždňoch od 17. októbra do 28. októbra 2022. I keď je október …

Atraktívnym študentkám sa počas dištančného vzdelávania darilo horšie

Atraktívnym študentkám sa počas dištančného vzdelávania darilo horšie

Sú vzhľad a študijné výsledky navzájom spoločne prepojené? Dištančné vzdelávanie zapríčinené pandémiou Covid-19 bolo určite náročným obdobím. Na strane druhej sa stalo podnetom mnohých prieskumov. Jedným z takýchto prieskumov sa stala aj štúdia zo Švédska, uskutočnená na vzorke 300 študentov a študentiek v rámci programov technického zamerania vo Švédsku, ktorá skúmala vplyv vzhľadu na študijne výsledky. Podľa tejto …