Rozhovory ZHK na Tyršáku

20. 6. 2022 | Aktuality

Rozhovory ZHK na TyršákuRozhovory ZKH (Zuzany Kovačič Hanzelovej) sú už neoddeliteľnou súčasťou politického aj spoločenského diania na Slovensku. Zuzana Kovačič Hanzelová je reportérka a verejne známa osobnosť, ktorú len na instagrame sleduje takmer 100 tisíc ľudí. Dôkazom veľkého vplyvu na slovenskú spoločnosť je aj ocenenie SOWA, ktoré tento rok získala v kategórii spoločenská zodpovednosť. Rozhovory s rôznymi zaujímavými hosťami ako napríklad so šéfkou Unicef, šéfom NAKA, riaditeľom Slovnaftu a rôznymi političkami a politikmi pozná asi celé Slovensko.

Mnoho z nás ich pravidelne počúva ako podcast či sleduje nahrané záznamy na YouTube či na video.sme.sk. S letom ale prichádza aj zaujímavá príležitosť pre fanúšikov Rozhovorov ZKH, a to je projekt ZKH na Tyršáku. Celé leto až do septembra bude raz za mesiac na mestskej pláži na Tyršovom nábreží v Bratislave prebiehať živé nahrávanie Rozhovorov ZHK. Prvé už prebehlo v stredu 8. júna s moderátorom Michalom Kovačičom a ďalší hostia budú ohlasovaní postupne. Tak pokiaľ si aj ty fanúšikom Rozhovorov, sleduje kanály Denníka SME pre ďalšie informácie.


podpora@vysokeskoly.cz

Ďalšie články k téme

V septembri sa uskutoční Národná konferencia mládežníckych parlamentov

V septembri sa uskutoční Národná konferencia mládežníckych parlamentov

Asociácia krajských rád mládeže (AKRAM) usporadúva v polovici septembra v Martine Národnú konferenciu mládežníckych parlamentov, mestských a obecných rád mládeže. AKRAM je organizácia združujúca krajské rady mládeže z celého Slovenska, a tak podporuje aktivity mladých ľudí a ich participáciu na spoločenskom dianí. Konferencia je určená členom už existujúcich mládežníckych parlamentov, členom mestských a obecných rád …