Získaj prácu v talentovanom programe Skupiny MOL

17. 5. 2022 | Uplatnenie absolventov a študentov

uplatnenie absolventovJedna z najväčších a najvplyvnejších spoločností regiónu – Skupina MOL, plánuje obsadiť viac ako 50 pracovných pozícií čerstvými absolventmi vysokých škôl z rôznych študijných oblastí ako súčasť programu Growww.

Program Growww má viac ako desaťročnú tradíciu a za ten čas sa teší vysokej obľúbenosti a úspechu. Veľká väčšina absolventov programu – až 80% úspešne pokračuje v kariére a v štruktúrach spoločnosti MOL Group, a mnohí sa nachádzajú na významných expertných alebo manažérskych pozíciách. Okrem pracovného rozvoja a medzinárodných príležitostí spoločnosť ponúka aj ďalšie benefity. Účastníkom a účastníčkam sa počas ročného programu venujú odborní školitelia, ako aj skúsení kolegovia z prostredia manažmentu, ktorí prispievajú k osobnostnému a odbornému rastu účastníkov. Ročný program je ponúkaný na plný úväzok a za adekvátny plat.

Ročný talentový program je určený pre absolventov ako magisterských tak inžinierskych odborov v oblasti strojárstva, obchodu, ekonomiky, IT a digitálnych, ako aj spoločenských a prírodných vied hľadajúcich štart ich profesijnej kariéry.

Záujemcovia sa môžu zaujímať o pracovné pozície v piatich krajinách: Slovensku, Chorvátsku, Poľsku, Slovinsku a Českej republike.

Skupina MOL sa môže niekomu spájať len s asociáciou spoločnosti Slovnaft, ktorej výroba sa sústreďuje prevažne na výrobu palív a spája sa s rafinérsko-petrochemickou výrobou. Skupina MOL sa však snaží poukázať, že to tak vôbec nie je. Ide o mladú a dynamickú spoločnosť so záujmom podporovať a rozvíjať mladé talenty a reagovať na výzvy spojené s ochranou životného prostredia.

Okrem iného sa program snaží o vyváženú reprezentáciu žien a mužov, o čom svedčí minuloročné rovnaké zastúpenie absolventiek a absolventov. Diverzita je v programe dôležitá, keďže vlastnosti ako profesionalita a talent sú rodovo neutrálne.

Deadline na podávanie prihlášky je do 31. mája 2022 a určite stojí za zváženie.

Zdroje: https://slovnaft.sk/sk/kariera/pre-studentov-a-absolventov/vysoke-skoly/growww/

 


benusova@vysokeskoly.cz

Ďalšie články k téme

Potrebné skúsenosti pre uplatnenie sa na trhu práce po Korone

Potrebné skúsenosti pre uplatnenie sa na trhu práce po Korone

S pocitom jarného oteplenia nastáva aj všetkými očakávané rozvoľňovanie protipandemických opatrení. O tom, že mnoho vecí sa vo svete po dvoch rokoch pandémie zmení, snáď nie je pochýb. Svet bude v niektorých oblastiach fungovať na mierne pozmenených princípoch, čo však nevyhnutne nemusí byť vôbec nič zlé. Školský systém sa však určite po intenzívnom online vyučovaní bude musieť adaptovať aj …

číst více
Životopis - ako ho napísať

Životopis - ako ho napísať

Životopis sa skôr či neskôr stane súčasťou života každého mladého človeka. Či už ho od teba budú vyžadovať pri uchádzaní sa o prácu alebo v škole, v každom prípade je dobré mať životopis dôkladne pripravený. Je to akási prvá vizitka o tebe, a to práve preto, že ktokoľvek číta tvoj životopis, s najväčšou pravdepodobnosťou ho …

číst více
Klesá pripravenosť absolventov zubného lekárstva na prax

Klesá pripravenosť absolventov zubného lekárstva na prax

Získanie vysokoškolského titulu nezaručuje aj pripravenosť na prax. Podľa prezidenta Slovenskej komory zubných lekárov (SKZL) Igora Moravčíka pripravenosť absolventov zubného lekárstva z roka na rok klesá, a preto je potrebné prehodnotiť nutnosť dodatočného uskutočnenia praxe absolventov tesne po ukončení vysokoškolského štúdia. SKZL sa permanentne zasadzuje o zefektívnenie a zmodernizovanie vzdelávania zubných lekárov na lekárskych fakultách, čo sa ale …

číst více